Yağcı, Çaykent'ten Bağımsız Aday Oldu - Portalrize.com | Rize Haberleri

Portalrize.com | Rize Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Yağcı, Çaykent'ten Bağımsız Aday Oldu
Sil

Yağcı, Çaykent'ten Bağımsız Aday Oldu

Rize Ziraat Odası başkanlığının 2011 seçimlerinde 20 oyla başkanlık seçimini kaybeden Çaykent Sırt Kasarcılar mahallesi muhtarı Halil İbrahim Yağcı Bağımsız Aday oldu


Rize Merkez Çaykent Beldesi Belediye Başkanlığı için Ak Parti'den Aday adayı olan eski Milli sporcu Halil İbrahim Yağcı önceki gün açıklanan Belediye Başkan adayları listesinde yer bulamayınca Belde halkının isteği ile bağımsız aday olmaya karar verdi.

Yağcı yaptığı açıklamada aday adaylığı süresince en güçlü aday kendisinin olduğunu belirterek, son dakikada neler olduysa bir başka arkadaşımızın ismi açıklandı. Mahallemizin ve Beldemizin  önde gelenleri ile bana destek olan çok kıymetli insanlar kendi aralarında bu akşam saatlerinde yaptıkları toplantıda, senin dürüstlüğüne ve adaletine inanıyoruz . Bağımsız Belediye başkan adaylığı tarafımızdan sana bir görev olarak verilmiştir denilerek görevi kabul etmem istendi.  Ben Ak Partiliyim. Mahallemden referandumda sedece 2 hayır oyu çıkmış bu aylarda sandık görevlilerince verilmiştir.  Ancak Belde halkının böyle bir talebini reddetmem mümkün değildi diyerek  görevi kabul ettiğini ve  30  Ocak 2014 Perşembe günü bağımsız adaylığını açıklayacağını söyledi.


HALİL İBRAHİM YAĞCI KİMDİR?

1963 yılında Rize’nin merkez ilçesine bağlı Kasarcılar köyünde doğmuştur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 1981 yılından itibaren sporla uğraşarak 1984 yılında ilk kez Türkiye Greko-Romen güreş şampiyonu olmuş, 16 kez A Milli takımını temsil etmiştir. 15 Yıldır Güreş  Milli hakemliği yaparak, 7 yıldan beri Çaykurspor Güreş alt yapısını çalıştırmaktadır. 2009 yılında Findaliya’da yapılan Veteranlar dünya şampiyonasında ülkemizi greko-Romen dalında başarıyla temsil etmiştir. Çaykent Sırt Kasarcılar mahallesi muhtarlık görevini yürütmektedir.

Sil

RİZE HABERLERİ

Rize'de Eski Başkandan Bir Garip Protesto

Rize'de Eski Başkandan Bir Garip Protesto Rize'de 10 yıl belediye başkanlığı yapan son seçimlerde belediye başkanı adayı gösterilmeyen Mustafa Tüylüoğlu,...

Minik Berat Samsun'a Sevkedildi

Minik Berat Samsun'a Sevkedildi Rize’de ağır bir havale geçiren 2.5 yaşındaki bebek, ambulans helikopterle Samsun'a sevk edildi.
                                                                    

  Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
 

Ramazan Bayramınız M

   
  İsrail soykırım yapıyor dünya görmüyor
 

İsrail soykırım yapı

   
  Benim CumhurBaşkanım Recep Tayyip Erdoğan
 

Benim CumhurBaşkanım

   
  Rizeye Uçak Düştü
 

Rizeye Uçak Düştü

   
                                                                                   

  Mikro Finans Rize
 

Mikro Finans Rize

  Eski Çamaşır Makinaları
 

Eski Çamaşır Makinalar

  Soma'daki maden kazasında acı bekleyiş
 

Soma'daki maden ka


 

Gelişmiş Arama
 
Tasarım : Network Ajans
 

Bu haber 249 defa okunmuştur.

Google Sitemap Generator